PAMUKKALE TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ’nin de Düzenleme Kurulu’nda yer aldığı “ÜSİMP Patent Fuarı 2016”; 8-9 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul’da Harbiye Askeri Müzesi’nde gerçekleştirilecektir.

Üniversitelerin Patentleri Sanayi ile Buluşuyor” konulu fuar, Teknoloji Transfer Ofisleri’nin (TTO) teknoloji portföylerini tanıtmayı, sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtım süreçlerinde destek olmayı, sinerji ortamı oluşturmayı ve üniversite ile yatırımcıları tek bir noktada buluşturmayı amaçlamaktadır.

2 gün sürecek fuarda, çeşitli konularda konferanslar ve paneller düzenlenecektir. Patent tanıtımlarının, ikili görüşmelerin yapılacağı ve dünya çapında uzmanların gerçekleştireceği teknoloji sunumlarıyla İstanbul’da sizlerle bir arada olmayı ümit ediyoruz.

Fuarda, Pamukkale TTO’nun da yer aldığı 11 üniversitenin Teknoloji Transfer Ofisleri tarafından süreci devam ettirilen 10 farklı kategoriden, 100’den fazla teknolojiyi yatırımcılarla buluşturmayı hedefliyoruz.

 

 

Ege Üniversitesi EBİLTEM Teknoloji Transfer Ofisi, Fırat Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi, Hacettepe Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi, İstanbul Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi, İNOVİTA Yaşam Bilimleri ve Teknolojileri İstanbul İşbirliği Platformu, İstanbul Teknik Üniversitesi İTÜNOVA Teknoloji Transfer Ofisi, İstanbul Şehir Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi, Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi, Sabancı Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi, Selçuk Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi ve Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi işbirliğiyle düzenlediğimiz fuar programı ve kayıt detaylarını web sitemizden http://www.usimppatentfuari.org.tr takip edebilirsiniz.

İkili görüşmeler için mutlaka kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Katılımınızdan memnuniyet duyarız.

 

ÜSİMP PATENT FUARI DÜZENLEME KURULU

 

ÜSİMP Patent Fuarı 2016

8-9 Kasım 2016

Harbiye Askeri Müzesi, İstanbul